Lots of Luck Horse shoe Earrings Gold
Lots of Luck Horse shoe Earrings Silver

Masser af Luck Horse shoe øreringe

Normal pris149 kr
/
Skat inkluderet. Forsendelse beregnes ved kassen.

Plating
  • Gratis forsendelse over hele verden*
  • Lavt lager - 5 varer tilbage
  • Inventar på vej
No reviews

De nye klassikere er her. The Lots of Luck øreringe er enkle, klassiske og tidløse. Og nu med et nyt og opdateret design. Bly-, nikkel- og cadmiumfri

Alle vores smykker er lavet af glade mennesker.

Vi er stolte af vores glade medarbejdere i Filippinerne, som laver vores dejlige smykker til dig. Find ud af mere under om os / Vores filippinske arbejdere.

Gratis fragt ved køb over €35

Leveringstiden er estimeret til 2-7 hverdage

Denne side er beskyttet af reCaptcha, og Googles Politik om beskyttelse af persondata og Servicevilkår er gældende.

Get the look! #timiofsweden

Senest set