För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

 

Headquarters

Happy Accessories AB

Tolvevägen 6

237 91 Bjärred

Sweden

+46 46 329750 

info@timi.se

Austria

Plantago ltd

austria@timi.se
 +42 6764455590

Belgium

Anna Vandoorne

belgium@timi.se
+32 498534188

Croatia

Robert Komazec

info@soho.hr
+385 98 417 854

France

Manta Gifts

france@mantagifts.com
 +33 0180961020

Germany

Timi Germany

Pinnauweg 22
22851 Norderstedt
Germany

 

North

Christian Schmidt

christian.schmidt@timi.se
Fax +49 (0)40 55971013
Phone +49 (0)171 7474696

 

South and West

Anne Volkmann

anne.volkmann@timi.se
+49 151 17270629

Iceland

Birna Guðbjartsdóttir

birnag@hotmail.com
+354 8613060

Italy

Moroni Gomma

Fabio

fabio@moronigomma.it
+39 02 796220

 

Melania

melania@moronigomma.it
+39 02 796220

Japan

Ideaport Inc.

info@ideaport.co.jp
+81 357317593

Luxembourg

Manta Gifts

benelux@mantagifts.com
+32 2 808 83 05

 

Mirjam Vermaat

mirjam@mantagifts.com

Netherlands

Manta Gifts

benelux@mantagifts.com
+31 23 808 0245

 

Evelien Cholten

evelien@mantagifts.com

 

Audrey Blok

audrey@mantagifts.com

Spain

Lables Room

Marta Millán

marta@labelsroom.com
+34 616 150 383

 

Anais Codina

anais@labelsroom.com
+34 625 23 66 78

Switzerland

Thomas Flach

thomas.flach@loeffelhase.ch
+41 78 862 36 25

United Kingdom

Manta Gifts

uk@mantagifts.com
+44 20 3950 6832

 

Caroline Hall

caroline.hall@mantagifts.com

 

Melissa Iodice

melissa@mantagifts.com

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan